Glashandel Daniëls breidt wagenpark uit met nieuwe IVECO Daily

Glashandel Daniëls breidt wagenpark uit met nieuwe IVECO Daily

Glashandel Daniëls, een familiebedrijf met een rijke geschiedenis sinds 1948, breidt wagenpark uit met nieuwe IVECO Daily

Glashandel Daniëls, een familiebedrijf met een rijke geschiedenis sinds 1948, heeft onlangs een gloednieuwe IVECO Daily 40C18 WB 4100 automaat  aan het wagenpark toegevoegd. De bakwagen is voorzien van een dieselmotor, heeft een automatische transmissie met 8 versnellingen en is uitgevoerd als 2-deurs model. De glasopbouw is vakkundig overgebouwd vanaf een bestaande IVECO van de klant bij Lamboo, waardoor de wagen naadloos aansluit bij de specifieke behoeften van Glashandel Daniëls.

Met deze nieuwe aanwinst blijft Glashandel Daniëls voldoen aan de hoge eisen die zij stellen aan kwaliteit en efficiëntie in hun dienstverlening. Het familiebedrijf staat al generaties lang bekend om hun vakmanschap en betrouwbaarheid in de glaszettersbranche.

Een familiebedrijf met een rijke geschiedenis

Op 3 september 1948 besloot Willem Daniëls, op 24-jarige leeftijd, zijn eigen weg te gaan. Het werken voor een baas was niets voor hem, dus begon hij zelfstandig als glaszetter in Delft met slechts een bakfiets, een ladder en wat klanten, mede dankzij de steun van zijn voormalige baas, Jan Mergeler.

In 1993 nam zijn zoon, Tino Daniëls, het familiebedrijf over, dat inmiddels gevestigd is in Nootdorp. Ook zoon Danny heeft enige tijd met veel enthousiasme meegewerkt in het bedrijf, maar koos uiteindelijk voor een ander pad. Sinds januari 2024 werkt Tino samen met zijn schoonzoon Dirk aan de toekomst van Glashandel Daniëls. Met ambitie en vastberadenheid zet Dirk de rijke geschiedenis en het vakmanschap van Glashandel Daniëls voort.

Dankzij de uitbreiding van het wagenpark is Glashandel Daniëls klaar om hun klanten nog beter van dienst te zijn en hun vakmanschap met dezelfde passie door te geven aan de volgende generatie.

Nieuwe IVECO Daily voor glashandel Daniëls

Interesse in dit model?

Bekijk de IVECO Daily of vraag een offerte aan.